APE CAFE,                                                                               

                                nabízí své služby při různých akcích,koncertech,                   festivalech,svatbách,narozeninách a dalších eventech.

Máme mnoho variant občerstvení jako Food truck, beer truck i mobilní grily,mobilní kuchyně i udírny. Také máme stany různých rozměrů, které mohou sloužit za deštivého počasí i pro návštěvníky. 

 Ze sortimentu můžeme nabídnout škálu piv z pražského Počernického pivovaru,karlínského pivovaru PIvo karlín nebo Sedlčanského pivovaru Krčín, vlastí limonády různých druhů. Naším dobrým a váženým partnerem je i krůtí farma druhaz, odkud odebíráme výborné klobásy i maso. Připravujeme také hamburgery,guláše,polévky,omáčky,vepřobraní,husobraní či jiné pochoutky.

Máme bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Jako příklad můžeme uvést spolupráci při koncertech Open Air Tour Michala Davida, a Open Tour Helena Dnes! Helena Vondráčková,či Vibes of Havana,SportPrague Games či Monkey Business,čechomor,fabia youfest,open air festivaly,farmářské trhy,  burgrfesty,catering pro ing a stavebniny PRo-doma.

Jsme skoro pokaždé na pražských náplavkách při akcích foodevent. Dále naší hrdostí bude kompletní Catering při pořádání Autocrossu Na homolce v Poříčí nad Sázavou. A mnoho dalších a dalších akcí.

Naším velkým úspěchem jsou malé fronty,studené a skvělé pivo. Výborná kuchyně je samozřejmostí,protože na většinu akcí s námi jezdí,naši šefkuchaři z našich restaurací.